Missie en doelstellingen

Missie

De FPG ziet als haar belangrijkste taak: het bevorderen van mogelijkheden tot paardrijden voor mensen met een beperking. De FPG ziet er op toe dat haar leden hippisch, medisch en pedagogisch verantwoorde en veilige paardrijlessen aanbieden. Uitgangspunt daarbij is het welzijn van en de verantwoorde omgang met mens en dier.

Doelstelling

Paardensport is voor mensen met een beperking in Nederland beschikbaar en bereikbaar op het prestatieniveau dat past bij de individuele mogelijkheden. Dit in de disciplines rijden, mennen, voltige en huifbedrijden, en zowel recreatief als in wedstrijdverband.

Therapeutisch paardrijden
Voor mensen met beperkingen wordt het paard zo nodig ingezet voor een therapeutisch doel, passend in het behandelprogramma van de betreffende persoon.

Afdrukken

Nieuws

Nieuws

Het laatste nieuws van Federatie Paardrijden Gehandicapten

Lees meer....

Agenda

Agenda

Bekijk hier de Agenda.

Lees meer....

FPG maneges

FPG maneges

Vind hier een overzicht van alle lidstichtigen aangesloten bij de FPG

Lees meer....

Opleiding

Opleiding

Hoe word je Instructeur Paardrijden Gehandicapten?

Lees meer....

Forum

Forum

Bekijk ons FPG Forum. Begin hier uw gesprek of stel een vraag.

Lees meer....

Steun de FPG

Steun de FPG

Draagt u de vereniging Federatie Paardrijden Gehandicapten een warm hart toe?

Lees meer....

Contact

Secretariaat Vereniging FPG
Het Ziedhuijs 26

cbf logo